VI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

24 stycznia 2019r. po  raz szósty uczniowie z gminy Mieroszów wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokołowsku od początku jest gospodarzem tejże imprezy. Do konkursu dzieci i młodzież przygotowały nauczycielki: Joanna Altheim i Iwona Przybysz.  Z roku na rok uczniowie i młodzież prezentują coraz ciekawsze utwory,nie zapominając oczywiście o tradycyjnych polskich kolędach. W kategorii zespół zwyciężyli uczniowie z Sokołowska o pół punktu przewyższając zespół z Kowalowej.

W kategorii solista szkoły podstawowe:
I miejsce Julia Walus z Mieroszowa
II miejsce Olivia Pilarz z Sokołowska
III miejsce Nadia Polczyńska z Sokołowska. Akompaniament na pianinie – Mikołaj Szychowiak.

W kategorii solista – klasy VII i VIII oraz gimnazjum:
I miejsce Nikola Busz z Mieroszowa
II miejsce Kamila Kowal
III miejsce Wojciech Szwarczyński z Kowalowej.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Osoba odpowiedzialna za organizację i przebieg konkursu – nauczycielka Iwona Przybysz.

Sponsor nagród rzeczowych – Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku.