W dniu dzisiejszym ślubowali pierwszoklasiści 2018/19

Dnia 19-10-2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku odbyła się wielka uroczystość – Pasowanie na Pierwszoklasistę. Dzieci pięknie ubrane, wspaniale się zaprezentowały w części artystycznej. Następnie odbyła się oficjalna część- pasowanie wielkim piórem wszystkich uczniów. Pasowania dokonała pani dyrektor szkoły – Grażyna Lektarska. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, pierwszy ważny dokument – legitymację szkolną oraz legitymację „Zdolny Dolnoślązaczek”.

Świadkami wydarzenia byli: Burmistrz Mieroszowa – pan Marcin Raczyński, radne Rady Miejskiej z okręgu Sokołowsko: pani Jadwiga Kobus i pani Justyna Pichowicz, pani Lidia Frąckowiak – sołtys Sokołowska z Radą Sołecką, przewodnicząca Rady Rodziców – Dominika Zimnowodzka, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, przedszkolaki i uczniowie.

W imieniu dzieci i ich rodziców oraz swoim własnym serdecznie dziękuję za uczestnictwo w tak wielkim święcie i hojne obdarowanie prezentami naszych pierwszaków.

Na zakończenie dnia uczniowie klasy I razem z wychowawczynią i kilkorgiem rodziców pojechali do Kinder Planety. Tam na dzieci czekał przepyszny tort, poczęstunek i wspaniała zabawa. Dzieci stwierdziły, że to był super dzień!

Składam podziękowania paniom: Uli Walasik i Ali Kornalewicz za upieczenie ciast. Pani Uli Walasik i państwu Joannie i Andrzejowi Gorczyńskim za zawiezienie dzieci, a pani Magdzie Mikłasz za dokonanie zakupów.

***

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *