Wieczór Kolęd i Pastorałek

15 stycznia 2015 r. odbył się „Wieczór kolęd i pastorałek”  w kinoteatrze ZDROWIE w Sokołowsku. Wraz z Kołem Emerytów i Rencistów z Sokołowska oraz Fundacją InSitu, Zespół Szkolno-Przedszkolny był jej współorganizatorem. Patronat honorowy nad uroczystością objął Burmistrz Mieroszowa Pan Marcin Raczyński.

Podobnie jak w zeszłym roku nasze zaproszenie przyjęły wszystkie placówki oświatowe z terenu Gminy Mieroszów. Po raz pierwszy w tej imprezie wystąpiły amatorskie chóry parafialne z Unisławia Śląskiego i Sokołowska oraz chór „Irysy” z Mieroszowa.

Koncert rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, spowodowanym awarią prądu. Wrażenia po występach młodych artystów: przedszkolaków, uczniów podstawówek i gimnazjum oraz osób dorosłych pozwoliły szybko zapomnieć o początkowych kłopotach. Ucztę dla duszy przygotowali występujący na scenie artyści, natomiast o nasze podniebienie zadbały członkinie Koła Emerytów i Rencistów z Sokołowska. Panie upiekły ciasta pod ciężarem których uginały się stoły w holu. Był to poczęstunek dla wszystkich występujących i goszczących na tej imprezie.

Wszystkim, dzięki którym udało się zorganizować i przeprowadzić   
tę uroczystość SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Fot. Anna Głowacka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *