ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkół oraz przedszkoli gminy Mieroszów. Zaproszeni zostali także nauczyciele emeryci oraz władze gminy Mieroszów i radni Rady Miejskiej.

Uczniowie z koła artystycznego w żartobliwy sposób przenieśli widzów w rok 3017 do Sokołowska, w miejsce gdzie archeolodzy wykopali drogocenne znalezisko – pamiętnik nauczycielki. Uczniowie z klasy III i II zatańczyli rockandrolla. Nie zabrakło także piosenek z dedykacją dla nauczycieli. Na koniec uroczystości uczniowie pod kierunkiem pana Andrzeja Hajduka zagrali koncert muzyki klasycznej i tradycyjnej.

Uroczystość odbyła się w Mieroszowskim Centrum Kultury w sali im. W. Szomańskiego.

Część artystyczną i dekoracje przygotowali nauczyciele z naszej szkoły: Joanna Altheim, Joanna Nowaczyk, Katarzyna Wolska, Katarzyna Hawrot i Iwona Przybysz. Bardzo dziękujemy za pomoc  rodzicom i pracownikom MCK.