Wspaniała wycieczka do Banku PKO BP i do „Biblioteki pod Atlantami”

21 marca 2014r. uczniowie klasy III  pod opieką opiekuna SKO p. Marioli Gimzickiej uczestniczyli we wspaniałej wycieczce do Banku PKO BP oraz  „Biblioteki pod Atlantami”. Dzięki wyjazdowi zapoznali się z pracą w banku, zobaczyli niektóre pomieszczenia w banku oraz poszerzyli swoją wiedzę na temat funkcjonowania banku, a także wiedzę związaną z oszczędzaniem. Pracownicy banku bardzo serdecznie przyjęli dzieci, przygotowali film na temat działalności Szkolnych Kas Oszczędności, zajęcia praktyczne oraz słodki poczęstunek. Na koniec dzieci otrzymały miłe upominki.

Następnie uczniowie razem z opiekunem poznali pracę  w „Bibliotece pod Atlantami”. Tutaj pracownik biblioteki oprowadził dzieci po wszystkich działach, jakie znajdują się w tej ogromnej i przepięknej bibliotece oraz opowiedział historię tejże biblioteki. Dużą niespodzianka dla uczniów okazał się dział przeznaczony dla niewidomych czytelników oraz dział  z płytami i filmami.

Z wycieczki dzieci wróciły zadowolone, pełne wrażeń, nowych doświadczeń i bogatsze o nowe wiadomości. To była bardzo udana wycieczka.

Dziękujemy Pracownikom Banku PKO BP oraz Pracownikom „Biblioteki pod Atlantami” za możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowej wycieczce.

***

***
***
***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *