Wyjątkowe wydarzenie – SKO we Wrocławiu!

Półkule magdeburskie, uciążliwe ucho i kula plazmowa to jedne z licznych atrakcji – niespodzianek, które zostały zaprezentowane na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu. Uczniowie klasy II i III mieli możliwość uczestnictwa w tej wystawie i zdobywania wiedzy poprzez zabawę.  Wystawa „Eksperymentuj!” jest częścią wydarzenia „SKO we Wrocławiu” przygotowaną przez Centrum Nauki Kopernik interaktywną ekspozycją pozwalającą podczas zabawy zdobywać nowe doświadczenia z zakresu fizyki, biologii i matematyki. Samodzielnie przeprowadzane przez uczniów doświadczenia i eksperymenty w naturalny sposób pobudzają ciekawość świata i wyobraźnię. Uczniowie otrzymali również drobne upominki ufundowane przez PKO Bank Polski.