ŻYCZLIWI I KULTURALNI W KLASIE II

„Wszyscy mnie lubią! To rzecz wspaniała. Chyba się jednak dobrze starałem. Chciałem, by lubić zaczął mnie ktoś, więc byłem miły, mówiłem wciąż: proszę, przepraszam, bardzo dziękuję i uśmiechałem się, i w ogóle. Teraz mnie lubią wszyscy, więc w górę skaczę z radości – do samych chmurek!”.

Uczniowie klasy II od początku roku szkolnego otrzymywali „zielone kropki” za życzliwość, kulturę, pomoc nie tylko na lekcji, ale także na przerwie czy w świetlicy szkolnej. Dzieci, które  zdobyły największą ilość otrzymały dyplom i nagrodę rzeczową. Wyróżnionych zostało pięciu uczniów. Innym dzieciom niewiele brakowało. Wszyscy uroczyście przyrzekli, że postarają się poprawić swoje zachowanie i dołączyć do wyróżnionych na koniec roku szkolnego. Trzymamy kciuki!

Gratulujemy!!!:

Ali Boczoń, Ani Gorczyńskiej, Patrycji Kuchcie, Soni Polczyńskiej i Krystianowi Macickiemu!