Z WIZYTĄ U SENIORÓW W SANATORIACH Z OKAZJI 99 ROCZNICY ODYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Jak co roku, z okazji święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, uczniowie naszej szkoły odwiedzili pensjonariuszy „Białego Orła” i „Waligóry”.

W formie przedstawienia przypomnieliśmy najważniejsze wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Wykonaliśmy również wiele patriotycznych pieśni, które przywołały wspomnienia, a także wywołały wzruszenie i zadumę, zarówno pensjonariuszy jak i pracowników Sanatorów Dolnośląskich.

Dzieci do występu przygotowali nauczyciele: Jolanta Fidler, Joanna Altheim, Iwona Przybysz, Andrzej Hajduk.